• Wpisów: 968
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:43
  • Licznik odwiedzin: 40 504 / 2836 dni
 
despairofthelife
 
ForOneself:                              *SERIAL*
Dzisiaj w TV:
Najpierw rodzinka.pl
Bardzo polecam ten serial opowiada o zwariowanej rodzince.Śmieszne sceny, dobre teksty, godny polecenia.
Ludwik Boski (*Tomasz Karolak*) jest architektem i głową rodziny. Natalia (*Małgorzata Kożuchowska*) – jego żoną i matką trójki synów: Tomka (*Maciej Musiał*), zamkniętego w sobie i zwariowanego na punkcie deskorolki Jakuba (*Adam Zdrójkowski*) oraz najmłodszego Kacpra (*Mateusz Pawłowski*). Cała rodzina zamieszkuje przestronny dom pod Warszawą (oczywiście kupiony na kredyt), gdzie wiedzie udane, ale nietuzinkowe życie.

Zwiastuny dzisiejszych odcinków:
*19*


*20*


Potem *You Can Dance*
W dzisiejszym odcinku nowe style taneczne:
*afro i american smooth*
Jazzowy opening w mrocznej atmosferze, rodem z Sherlocka Holmes'a, przyprawi widzów o dreszcze…

No i na koniec dzisiaj zamierzam obejrzeć *Wiem kto mnie zabił* Oglądałam już kiedyś ale do końca nie zrozumiałam wontku więc obejrze jeszcze raz:)
Horror na tvn tak jak to bywa w środy.
Opis:
Młoda dziewczyna po przetrwaniu ataku seryjnego mordercy cierpi na rozdwojenie osobowości. Z czasem najbliższym nasuwają się pytania czy jest to wynik szoku pourazowego czy może za całym wydarzeniem stoi coś więcej. Pewnego dnia idyllicznym małym miasteczkiem wstrząsa wiadomość o uprowadzeniu młodej utalentowanej dziewczyny Aubrey Fleming (Lindsay Lohan). Sprawcą jest najprawdopodobniej seryjny morderca znany lokalnej policji i mediom z sadystycznych skłonności. Zanim dziewczynie udaje się od niego uciec jest torturowana przez wiele dni. W ciężkim szoku trafia do szpitala. Po odzyskaniu świadomości dziewczyna próbuje przekonać swoje otoczenie że nie jest osobą za którą ją uważają a prawdziwej Aubrey Fleming w dalszym ciągu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Nie możesz dodać komentarza.