• Wpisów:968
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 20:43
  • Licznik odwiedzin:40 512 / 2836 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
To nie miało tak wyglądać. Mieliśmy zostać przyjaciółmi, nawet najlepszymi. Mieliśmy mówić sobie wszystko. Miałam uwielbiać Ciebie i ze wzajemnością, ale nie kochać. Po naszym rozstaniu miała nastać idealna przyjaźń, na wiele lat. Więc dlaczego nienawidzisz mnie, a ja nienawidzę Ciebie?
 

 

"Mężczyźni zakochują się patrząc na kobiety. Kobiety, kiedy słuchają mężczyzn."
 

 
Psychoza jest taka fascynująco niezrozumiała.
MIŁOŚĆ to fizjologiczna psychoza, całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych, zaburzenie świadomości, rozszczepienie emocji i działania- bywa nieuleczalna...
 

 
Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło.
 

 
Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie. I staram się wciąż wierzyć.
 

 
Kiedy fantazja staje się rzeczywistością nigdy nie wiesz co dostaniesz. Czasem rzeczywistość okazuje się być całkiem bliska marzenia. A czasem całkowicie przekracza twe oczekiwania... Wyjawienie swych ukrytych pragnień wymaga odwagi. Dzielenie się nimi jest jak hazard. Ale czasem zbliża nas do siebie. A innym razem nas rozdziela. Może prawdziwe jest powiedzenie: Uważaj, czego sobie życzysz, bo kiedyś to może się spełnić.
 

 
nie mogę powiedzieć, że Cie uwielbiam, bo było by to kłamstwo, po prostu moje ciało dziwnie reaguje na Twój widok, ono tak jakby Cię pragnęło czy coś.
 

 
'czasem chciałabym wrócić do pewnych momentów. nie, nie po to żeby coś zmienić. po to, żeby przeżyć to jeszcze raz, nie zważając na skutki.'
 

 

'Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję.'
 

 

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała, za niczym bym nie tęskniła..
 

 
Optymiści nie dopuszczają do siebie czarnych myśli. Oni je kolorują, czym? mają takie optymistyczne kredki: humor, uśmiech.
 

 
Wymyśliła sobie kiedyś, że będzie cholernie szczęśliwa !!!
 

 
Czy odważysz się usiąść na huśtawk prawdy? Ona czasami buja się wysoko.
 

 
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.
 

 
Jest jeszcze dzieckiem... Ty mógłbyś się nią zaopiekować.
 

 
Sny małych dziewczynek są bardzo drogie i aby je zrealizować małe dziewczynki muszą szybko dorosnąć.
 

 
Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.
 

 
Raz, daleko i dawno temu była bajka, mój tatuś opowiadał mi...
Powiedział - jest tam kraina Fantasy
Jest tam książę, który będzie walczył dla mnie aż do końca ...

To nie jest tak, jak myślałam, kim przypuszczalnie miałam być...
Byłeś jedynym, którego wyobraziłam sobie obok mnie...
Czasami miłość czuje się jak w rękach katastrofy
To nie jest bajka, a ja nie jestem żadną księżniczką
Nie jestem księżniczką...

Teraz żyjemy najdziwniejszymi snami
I nie wiem, w co wierzyć...
Bo kiedy powiedziałeś - Jestem jedynym, który będzie walczył dla Ciebie
Jestem jedynym, którego nigdy nie stracisz
To było tylko powiedziane...
 

 

“Nie można powiedzieć, że jestem nieszczęśliwa- byłoby to nie fair wobec tych naprawdę nieszczęśliwych, tych, ktorzy nie maja rodziny, domu, zdrowia,... dlugo by wymieniać. Jednak nie mozna nazwac mnie szczesliwa, jestem na posrednim miejscu, chyba najgorszym z mozliwych, choc moze nie, nie wiem. Wiem, ze to co czuje moze wyniszczać powoli, lecz systematycznie, az zniknie sie i bedzie tym 'nieszczęśliwym'. Mówią ze jestem kochanym smieszkiem, dobra jestem wesola, ale jaka bylabym bedac szczesliwym? Moze budzilabym się i zasypiala z usmiechem na ustach? Pewnie tak.”
 

 
“jedyne czego chciała to mieć kogoś kto usiadłby z nią pod rozgwieżdzonym niebem, popatrzył jej w oczy, powiedział: jesteś jedyna, jesteś tą,której szukałem.”
 

 

` jeżeli jeszcze raz ktoś powie mi, że "będzie dobrze" , najnormalniej w świecie uderzę go w twarz raz, a porządnie. nikt nie będzie robił mi nadziei, że się polepszy. wolę brać życie jakim jest, a nie łudzić się, że abstrakcyjne marzenia kiedyś się ziszczą.
 

 

“To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu.”
 

 
Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz.
 

 

- O czym myślisz?
- O niczym.
- Od kiedy nazywasz go niczym?